zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

Wsparcie specjalistów z Zespołu Psychiatrii Środowiskowej

07.04.2020

Nie ma dobrych i złych reakcji na to, co obecnie doświadczamy. Bo w takim zakresie przeżywamy to po raz pierwszy.
Ważne, by o siebie dbać i gdy czujemy, że jest nam ciężko, pozwolić sobie pomóc i nie być z tym samemu/samej.

Pamiętajcie, że możecie uzyskać wsparcie u psychologów, psychoterapeutów i konsultantów Zespołu Psychiatrii Środowiskowej kontaktując się z nimi telefonicznie lub przy pomocy komunikatorow internetowych.

 

Nr telefonów:
783 804 526
533 383 881
695 044 589

 

Zespoł Psychiatrii Środowiskowej jest częścią Środowiskowego Domu Samopomocy Cogito Noster w Rybniku. Świadczy pomoc i wsparcie psychologiczne dla mieszkańców Rybnika doświadczających kryzysu psychicznego lub chorujących psychicznie.

 

Życzymy dużo zdrowia i dbałości o siebie.

Przyszło nam żyć w bardzo niepewnych czasach. Aktualna sytuacja w kraju i na świecie wzbudza lęk, niepokój, drażliwość, bezsilność i wiele innych trudnych emocji.
Boimy się o zdrowie swoich bliskich, o swoje zdrowie, o to, czy będziemy w stanie się utrzymać. Nie wiemy co przyniesie jutro i jak długo będziemy funkcjonować w tej niewiedzy.

Część z nas spędza czas na porządkach, czyta zaległe książki i ogląda zaległe seriale, ćwiczy lub stara rozwinąć się w różnych dziedzinach. Część z nas czuje się osaczona, zmęczona, na swój sposób otępiała, nie wiemy co robić, za co się wziąć, większość dnia patrzymy w ścianę lub obsesyjnie na zmieniające się statystyki dotyczące danych o koronawirusie.

Doświadczamy tych zmian i tego stresu na polu indywidualnym i zbiorowym, jako całe rodziny, społeczności, miasta, państwa, kontynenty.

 

Nasi specjaliści służą wsparciem pod numerami telefonów:

 

783 804 526
533 383 881
695 044 589

Lubię to Udostępnij