zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

Przewodnik Informacyjny "Dostępne Formy Opieki Zdrowotnej, Pomocy Społecznej i Aktywizacji Zawodowej dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Województwie Śląskim".

17.01.2017

W ramach realizacji Śląskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2013-2020 Samorząd Województwa Śląskiego opracował czwarte wydanie Przewodnika Informacyjnego pn. „Dostępne Formy Opieki Zdrowotnej, Pomocy Społecznej i Aktywizacji Zawodowej dla Osób z Zaburzeniami Psychicznym w Województwie Śląskim”.

Osóby zainteresowane uzyskaniem informacji i pomocy w obszarze zdrowia psychicznego, wsparcia społecznego, aktywizacji i rehabilitacji zawodowej zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną Przewodnika, którą można znaleźć pod poniższym adresem:

 

Link do Przewonika Informacyjnego

 

 

Przewonik Informacyjny zawiera dane teleadresowe instytucji z terenu województwa śląskiego, świadczących usługi z zakresu zdrowotnej opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień, pomocy społecznej oraz aktywizacji i rehabilitacji zawodowej osób dotkniętych zaburzeniami psychicznymi. Przedstawione zostały również najistotniejsze dane dotyczące ulg i uprawnień, przysługujące osobom niepełnosprawnym, ze szczególnym uwzględnieniem osób z zaburzeniami psychicznymi.

Lubię to Udostępnij