zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

 • XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Sztuka Osób Niepełnosprawnych "To co kocham"

  03.11.2021

  W piątek 29 października 2021 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Śląskiej gali rozdania nagród XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pt." To, co kocham" w Łaziskach Górnych.
  Tym bardziej czuliśmy się docenieni, gdyż praca jednego z naszych uczestników otrzymała wyróżnienie w kategorii grafika i rysunek.

  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy naszemu zwycięzcy. 

   

   

   

 • Piknik rodzinny w ŚDS Cogito Noster

  24.09.2021

  Wczorajszy dzień był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Nasz ogród stał się miejscem plenerowego spotkania rodzinnego.
  Głównym punktem programu były występy muzyczno-literackie naszych utalentowanych uczestników, wystawa prac rękodzieła i poczęstunek. Wydarzenie to przyczyniło się do wspólnej integracji naszych uczestników i ich rodzin.

  Dziękujemy Wam wszystkim za wzruszenie, moc artystycznych wrażeń oraz zaangażowanie i przełamanie swoich barier a rodzinom za udział i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

   

   

 • Grupy wsparcia dla rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi - projekt

  20.09.2021

  W ramach projektu "Mogę, chcę, potrafię - wsparcie i aktywizacja psychospołeczna osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin jako niwelowanie negatywnych skutków pandemii" odbywają się w naszym ośrodku grupy wsparcia dla rodzin osób z zburzeniami psychicznymi. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Rybnik.
   

   

   

   

   

   

  Czytaj więcej »