zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

 • Dzień Pracownika Socjalnego

  21.11.2016

  Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzymy wszystkim osobom pracującym w pomocy społecznej wytrwałości, uznania i szacunku, a także nieustającej radości z niesienia pomocy innym. Aby pomoc drugiemu człowiekowi stała się prawdziwym spełnieniem i przynosiła satysfakcję z wykonywanej pracy. Niech włożony wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu tej ważnej roli społecznej przynosi każdego dnia oczekiwane efekty.

 • Przedstawienie artystyczne

  16.11.2016

  W imieniu uczestniów Cogito Noster oraz Fundacji EDF Polska zapraszamy na otwarte przedsięwzięcie artystyczne pt. ,,SPOTKANIE RODZINNE", według projektu Marii Budny-Malczewskiej i Jadwigi Demczuk-Bronowskiej, do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku i Domu Kultury Niedobczyce. Prezentacje rozpoczynamy już jutro na spotkaniu dla mieszkańców Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Rybniku. 
  Szczegóły na plakacie.

  Czytaj więcej »
 • Podsumowanie warsztatów fotograficznych

  04.10.2016

  Wystawą prac fotograficznych podczas pikniku integracyjnego w Cogito Noster zakończyliśmy warsztaty fotograficzne organizowane w ramach projektu
  "Wyjdź z cienia. DZIAŁAJ!"

  Czytaj więcej »