zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

 • Spotkanie dotyczące porad prawnych w ramach projektu: "Mogę, chcę, potrafię...."

  15.11.2021

  Na jednym ze spotkań grup wsparcia dla rodzin realizowanych w ramach projektu:" Mogę, chcę, potrafię..." mieliśmy przyjemność gościć i korzystać z porad prawnych pani adwokat.
  Rodziny osób chorujących, uzyskały wiele cennych informacji dotyczących aspektów prawnych hospitalizacji osób doświadczających kryzysu psychicznego, szczegółów ubezwłasnowolnienia oraz postępowania w trudnych sytuacjach kryzysowych.

  Projekt jest współfinansowany przez Miasto Rybnik

   

  .

 • XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Sztuka Osób Niepełnosprawnych "To co kocham"

  03.11.2021

  W piątek 29 października 2021 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Śląskiej gali rozdania nagród XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pt." To, co kocham" w Łaziskach Górnych.
  Tym bardziej czuliśmy się docenieni, gdyż praca jednego z naszych uczestników otrzymała wyróżnienie w kategorii grafika i rysunek.

  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy naszemu zwycięzcy. 

   

   

   

 • Piknik rodzinny w ŚDS Cogito Noster

  24.09.2021

  Wczorajszy dzień był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Nasz ogród stał się miejscem plenerowego spotkania rodzinnego.
  Głównym punktem programu były występy muzyczno-literackie naszych utalentowanych uczestników, wystawa prac rękodzieła i poczęstunek. Wydarzenie to przyczyniło się do wspólnej integracji naszych uczestników i ich rodzin.

  Dziękujemy Wam wszystkim za wzruszenie, moc artystycznych wrażeń oraz zaangażowanie i przełamanie swoich barier a rodzinom za udział i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.