zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

 • Wystawa prac artystycznych w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach

  19.03.2018

  W piątek 16 marca w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się konferencja "Rodzina w centrum uwagi" z udziałem Pani Elżbiety Rafalskiej Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W ramach tego wydarzenia zaprezentowaliśmy prace artystyczne wykonane w naszym ośrodku w ramach zajęć terapeutycznych.   

  Czytaj więcej »
 • Pani Dyrektor - Danuta Szostakowska na Konferencji w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim zaprezentowała dobre praktyki realizowane w naszej placówce.

  08.02.2018

  Konferencja w której uczesniczyli przedstawiciele środowiskowych domów samopomocy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych prowadzących środowiskowe domy samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi, poświęcona była tematyce godności osób niepełnosprawnych, funkcjonowania i tendencji rozwojowych środowiskowych domów samopomocy a także przedstawieniu realizacji wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie śląskim.

   

   

  Szczegółowa relacja z poniższego wydarzenia dostępna jest pod linkiem:

   

  Przedstawiciele środowiskowych domów samopomocy w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

 • Z Nowym Rokiem rusza kolejny cykl spotkań grupy wsparcia dla rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi.

  03.01.2018

  Serdecznie zapraszamy stałych uczestników oraz nowe osoby do udziału w spotkaniach grupy wsparcia. 

  Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu we wtorki w godz. 16:30-18:00. Istnieje również możliwość indywidualnych konsultacji po wcześniejszym ustaleniu terminu.

   

  Harmonogram spotkań grupy wsparcia dla rodzin na pierwsze półrocze 2018 r. można znaleźć w zakładce Dla Rodzin.

  Czytaj więcej »