zamknij
Informujemy, że na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Modyfikowanie, blokowanie i usuwanie plików cookies możliwe jest przy użyciu przeglądarki internetowej.
Cogito Noster
Znajdź nas na Facebook’u: Cogito Noster - facebook

Aktualności

 • "Niepełnosprawni sprawni dla zwierząt".

  23.11.2017

  Z końcem listopada kończymy projekt "Niepełnosprawni sprawni dla zwierząt". W ramach projektu współfinansowanego przez Miasto Rybnik udało się wykonać i przekazać budki oraz stołówki dla kotów.
  Dziękujemy za współpracę Stowarzyszeniu KOTekwa - cieszymy się, że rybnickie koty będą mogły spokojnie czekać na nadchodzącą zimę.

  Czytaj więcej »
 • Dzień Pracownika Socjalnego

  21.11.2017

  Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzymy wszystkim pracownikom służb społecznych niesłabnącego entuzjazmu, siły i wytrwałości, wiary w drugiego człowieka, oraz radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.
  Aby pomoc drugiemu człowiekowi stała się prawdziwym spełnieniem a włożony wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu tej ważnej roli społecznej przynosił każdego dnia oczekiwane efekty. 

 • Przez żołądek do sieci.

  16.11.2017

  Zapomniałeś zażyć leki? przypomni Ci o tym informacja wysłana na Twój smartfon:) O zastosowaniu nowoczesnych technologii w monitorowaniu farmakoterapii osób z zaburzeniami psychicznymi dowiesz się z poniższego artykułu:) zachęcamy do lektury!

   

  Przez żołądek do sieci. Połykany czujnik pomoże pacjentom chorym psychicznie.